Jaro Procházka - Bříza u cesty

Olej na plátně, 48x58 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

23893. Bříza u cesty
Dražba ukončena:01.11.2018 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč