Olej na plátně, 48x58 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.