Jaro Procházka - Belgie

Olej na kartonu, 32x45 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka - Belgie. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

46209. Belgie
Dražba ukončena:24.06.2020 19:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč