Jaro Procházka - Pražské panorama

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Jaro Procházka, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

6972. Pražské panorama
Dražba ukončena:25.01.2017 20:35:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:15 000 Kč