Jaro Procházka - Pohled ze zahrad na chrám sv. Víta

Olej na kartonu, 30 x 28 cm, rámováno, signováno vpravo dole.

1433. Pohled ze zahrad na chrám sv. Víta
Dražba ukončena:24.09.2014 21:46:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč