Olej na kartonu, 49x66 cm, signováno vlevo dole Jaro Procházka, rám.
1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).
Pozn.: Rám poškozen. Karton zprohýbán. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.