Jaro Procházka - Mořský příboj

Olej na kartonu, 30x53 cm, signováno vpravo dole Jaro Procházka, rám.

1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

4996. Mořský příboj
Dražba ukončena:26.05.2016 22:14:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 500 Kč