Jaro Procházka - Čertovka

Kombinovaná technika na papíře, 40x30 cm, signováno vpravo dole Jaro Procházka, rám, zaskleno.

1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3652. Čertovka
Dražba ukončena:27.01.2016 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč