Jaro Procházka - Čertovka

Olej na kartonu, 50x64 cm, signováno vpravo dole, rám.

1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

1515. Čertovka
Dražba ukončena:26.11.2014 19:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč