Jarmila Maťátková - Konvolut 2 leptů - Ženy

Lepty, 14x8 cm a 13x9 cm. Signovány vpravo dole tužkou Jarmila Maťátková. Datovány. Číslovány. 1x Rám, pasparta, sklo a 1x Rám, sklo.

o autorovi: 1945
Grafička, malířka, ilustrátorka.

84847. Konvolut 2 leptů - Ženy
Dražba ukončena:09.10.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo