Lepty, 14x8 cm a 13x9 cm. Signovány vpravo dole tužkou Jarmila Maťátková. Datovány. Číslovány. 1x Rám, pasparta, sklo a 1x Rám, sklo.
o autorovi: 1945 Grafička, malířka, ilustrátorka.