Jarmila Králová

58403. Královské barevné čtverce - Spirála radosti

popis: Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole JK. Nerámováno.

pozn.: Obraz pochází z velmi úspěšného cyklu Královské barevné čtverce, které je možné instalovat jednotlivě i jako kompozici. Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: Současná autorka, která žije a tvoří nedaleko Prahy. Původně vystudovala SPŠ oděvní a uměleckému návrhářství a tvorbě doplňků se věnovala. Později soukromě studovala u profesora pražské UMPRUM J. Žižky. Ve volné tvorbě jsou jejími inspiračními zdroji jednak cesty a také studium filozofie a meditace. Podílela se na četných výstavách doma i v zahraničí a její díla jsou zastoupena ve sbírkách téměř na všech kontinentech.

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 13.04.2021 22:24:22 3229
1 000 Kč 02.04.2021 10:04:00 6416