Jarmila Kalašová - Slunečnice

Detail položky

Detail položky

Tempera, 63x75 cm. Signováno vpravo dole J. Kalašová 66. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 88 cm

 

o autorovi: 1927
Malířka. Studovala na VŠUP v Praze u F. Tichého a A. Strnadela a na AVU u V. Rady. Věnuje se téměř výhradně figurální malbě, zaměřuje se na mezilidské vztahy a existenciální problémy člověka. Její malba je výrazně kresebně zdůrazněná. Je členkou Jednoty umělců výtvarných, vystavovala na celostátních přehlídkách a výstavách SČVU i v zahraničí. Její práce jsou zastoupeny v NG Praha, GHMP a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

vydraženo doporučujeme
90017. Slunečnice
Dražba ukončena:12.02.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 12.02.2023 20:02:16 9340
500 Kč 12.02.2023 12:19:13 11375