Jarmila Janůjová - Tiché jablko

Olej na dřevěné desce, 31x22 cm. Signováno vpravo dole J. Janůjová. Rámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1948
Malířka, grafička. Studovala na Střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze a na AVU v Praze u prof. A. Fišárka. Ve své tvorbě nejprve zobrazovala motivy figurální, později se zaměřila na zátiší. Inspirovala se také hudbou, zejména B. Martinů. Používá olej a temperu, v grafice barevný dřevoryt. Je členkou Sdružení pražských umělců.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč

Jarmila Janůjová
76359. Tiché jablko
Dražba ukončena:24.04.2022 20:42:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč