Olejová tempera, 50x68 cm. Signováno vlevo dole Guttenbergová. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 84 cm
o autorovi: Malířka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.