2x Lept, oba 9x7 cm. Signovány vpravo dole tužkou J. Čermáková. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Pasparty mírně poškozeny.
o autorovi: 1934 Grafička, výtvarné umění studovala soukromě.