Jar. Novák, Jan Otava, Eva Hudlerová, Kabátová-Táborská, Signováno nečitelně - Konvolut 6 prací

Různé grafické techniky (litografie, lept, suchá jehla), od 16x12 cm do 21x30 cm. Všechny signovány tužkou. Všechny pasparty, skla.

70821. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:13.01.2022 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.01.2022 21:40:39 9364
500 Kč 03.01.2022 21:47:18 2467