Japonsko - Žena

Dřevořez, 33x22 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Nejdelší strana: 41 cm

Japonsko
87063. Žena
Dražba ukončena:07.12.2022 22:34:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč