Japonsko konec 19. a začátek 20. stol. - Váza s víkem

Porcelán, výška: 21 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko konec 19. a začátek 20. stol.
301597. Váza s víkem
Dražba ukončena:20.10.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč