MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška: 21 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Japonsko konec 19. a začátek 20. stol.
301597. Váza s víkem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 100 Kč
limit (20.10.2019 19:48:36)
5949
1 000 Kč
3889
900 Kč
limit (20.10.2019 19:45:22)
5949
800 Kč
3889
700 Kč
limit (20.10.2019 19:44:52)
5949
600 Kč
3889
500 Kč
limit (19.10.2019 19:17:29)
5949