Japonsko 1. pol. 20. stol.

58018. Siesta

popis: Dřevořez, 19x29 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 4 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 07.04.2021 22:00:13 766