Jánuš Kubíček - Žena po koupeli

Kombinovaná technika, 46x30 cm. Signováno vpravo dole Jánuš Kubíček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

46335. Žena po koupeli
Dražba ukončena:24.06.2020 21:57:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč