Jánuš Kubíček - Skleněná miska s rajčaty

Olej na plátně, 25x29 cm. Signováno vpravo dole Kubíček 56. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

76346. Skleněná miska s rajčaty
Dražba ukončena:24.04.2022 20:30:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč