Jánuš Kubíček - Po koupeli

Tempera, 33x44 cm. Signováno vpravo uprostřed Januš Kubíček 62. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

42393. Po koupeli
Dražba ukončena:25.03.2020 23:01:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč