Jánuš Kubíček - Letní krajina

Olej na kartonu, 49x58 cm, signováno vpravo dole Januš Kubíček 38, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

12670. Letní krajina
Dražba ukončena:21.09.2017 21:23:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč