Jánuš Kubíček - Laokoon

Nejdelší strana: 44 cm

Lept, 26x32 cm. Signováno tužkou uprostřed dole Kubíček Jánuš. Číslováno 1. Značeno v tisku vlevo nahoře Jánuš Kubíček 1975-76. Volný list.

Pozn.: List mírně poškozen.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

76684. Laokoon
Dražba ukončena:12.05.2022 21:24:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč