Jánuš Kubíček - Kytice v modré váze

Tempera, 51x37 cm. Signováno vpravo dole Jánuš Kubíček 1967. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

33923. Kytice v modré váze
Dražba ukončena:27.06.2019 18:23:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč