Jánuš Kubíček - Kytice

Olej na kartonu, 44x38 cm. Signováno vpravo dole Jánuš Kubíček 48. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

56012. Kytice
Dražba ukončena:24.02.2021 19:28:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč