Nejdelší strana: 38 cm
Lept, od 15x9 cm až 19x16 cm. Oba signovány tužkou Jánuš Kubíček. V tisku značeno JK 1970. Číslovány 2/10 a 7/10. Volné listy.
Pozn.: 1x list zažloutlý a se skvrnkami.
o autorovi: 1921-1993
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.