Jánuš Kubíček - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 65x85.Signováno vpravo dole Jánuš Kubíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

19734. Podzimní krajina
Dražba ukončena:25.04.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč