Olej na kartonu, 65x85.Signováno vpravo dole Jánuš Kubíček. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1921-1993
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.