Jánuš Kubíček - Dáma s cigaretou

Litografie, 44x30 cm. Monogramováno v tisku dole uprostřed JK 55. Signováno vpravo dole tužkou Jánuš Kubíček 1955. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

76345. Dáma s cigaretou
Dražba ukončena:24.04.2022 20:35:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč