Jánuš Kubíček - Bez názvu

Nejdelší strana: 38 cm

Lept, 17x16 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kubíček Jánuš. Číslováno 8. Značeno v tisku vpravo dole Jánuš Kubíček 1970-71. Volný list.

Pozn.: List zažloutlý.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

76629. Bez názvu
Dražba ukončena:12.05.2022 20:41:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč