František Janoušek - Krajina

Olej na překližce, 60x80 cm, signováno vlevo dole Janoušek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4499. Krajina
Dražba ukončena:25.05.2016 18:28:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 100 Kč