Jano Šrámek - Studenec (odpoledne) - Kvalitní ručně řezaný rám

Olej na překližce, 52x58 cm. Signováno vlevo dole Jano Šrámek 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1886 - 1957
Narozen v Praze. Studoval v Praze na AVU u prof. Roubalíka a Švabinského a na UMPRUM u prof. Schwaigera. Byl novinovým kreslířem, opravoval fresky, ve volné tvrobě maloval podobizny, krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

112110. Studenec (odpoledne) - Kvalitní ručně řezaný rám
Dražba ukončena:25.02.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč