Jano Šrámek - Klid na samotě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x56 cm. Signováno vlevo dole Jano Šrámek. Rámováno.

o autorovi: 1886 - 1957
Narozen v Praze. Studoval v Praze na AVU u prof. Roubalíka a Švabinského a na UMPRUM u prof. Schwaigera. Byl novinovým kreslířem, opravoval fresky, ve volné tvrobě maloval podobizny, krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

58661. Klid na samotě
Dražba ukončena:29.04.2021 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč