Jano Šrámek - Hlásná Třebaň v podvečer

Olej na kartonu, 50x57 cm. Signováno vlevo dole Jano Šrámek 1936. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1957
Narozen v Praze. Studoval v Praze na AVU u prof. Roubalíka a Švabinského a na UMPRUM u prof. Schwaigera. Byl novinovým kreslířem, opravoval fresky, ve volné tvrobě maloval podobizny, krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

16985. Hlásná Třebaň v podvečer
Dražba ukončena:01.03.2018 21:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč