Jano Šrámek - Dudák

Kombinovaná technika, 33x32 cm. Signováno vpravo nahoře Jano Šrámek 1910. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1957
Narozen v Praze. Studoval v Praze na AVU u prof. Roubalíka a Švabinského a na UMPRUM u prof. Schwaigra. Byl novinovým kreslířem, opravoval fresky, ve volné tvrobě maloval podobizny, krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

308438. Dudák
Dražba ukončena:24.04.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč