Janko Alexy - Žena v šátku

Detail položky

Detail položky

Pastel, 57x39 cm. Signováno vpravo dole J. Alexy. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 99 cm

 

o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.

vydraženo
152420. Žena v šátku
Dražba ukončena:28.01.2026 21:14:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč 28.01.2026 21:11:43 19885
16 000 Kč 28.01.2026 21:10:44 18723
15 000 Kč 28.01.2026 21:10:13 19885
14 000 Kč 28.01.2026 21:08:33 7208
13 000 Kč 28.01.2026 21:07:27 18723
12 000 Kč 28.01.2026 21:07:10 7208
11 000 Kč limit (28.01.2026 21:06:57) 18723
10 000 Kč 28.01.2026 21:06:58 19833
9 500 Kč limit (28.01.2026 21:06:29) 18723
9 000 Kč 28.01.2026 21:05:38 19833
8 500 Kč 28.01.2026 21:03:48 11667
8 000 Kč limit (28.01.2026 21:03:36) 6165
8 000 Kč 28.01.2026 21:03:37 11667
7 500 Kč limit (28.01.2026 21:02:59) 6165
7 000 Kč 28.01.2026 21:02:41 11667
6 500 Kč 28.01.2026 21:01:24 7208
6 000 Kč 28.01.2026 21:00:21 19833
5 500 Kč limit (28.01.2026 21:00:04) 18723
5 000 Kč 28.01.2026 21:00:05 19833
4 900 Kč limit (28.01.2026 20:59:52) 18723
4 800 Kč 28.01.2026 20:59:53 19833
4 700 Kč limit (28.01.2026 20:59:36) 18723
4 600 Kč 28.01.2026 20:59:37 19833
4 500 Kč limit (28.01.2026 7:14:27) 18723
4 400 Kč 28.01.2026 7:14:28 7208
4 300 Kč limit (27.01.2026 20:57:13) 18723
4 200 Kč 26.01.2026 13:35:10 7208
4 100 Kč 26.01.2026 12:50:33 19854
4 000 Kč 26.01.2026 8:53:08 1855
3 900 Kč 26.01.2026 0:04:41 4632
3 800 Kč 24.01.2026 21:26:27 19854
3 700 Kč 24.01.2026 11:49:07 1855
3 600 Kč 23.01.2026 22:16:58 19854
3 500 Kč 21.01.2026 12:28:39 19833
3 400 Kč 20.01.2026 23:09:27 19831
3 300 Kč 03.01.2026 17:27:19 1488
3 200 Kč 28.12.2025 16:20:12 7208
3 100 Kč 27.12.2025 10:19:03 11795
3 000 Kč 24.12.2025 21:44:08 619