Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole J. Alexy, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1894 – 1970 Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.