Janeček Jaroslav - Mozart

Olej na sololitu, 60x40 cm, signováno vpravo dole Janeček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

14470. Mozart
Dražba ukončena:29.11.2017 18:09:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč