Jana s Láskou - Láska

Akryl na plátně, 44x40 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou 2020. Rámováno.

Pozn.: Malováno včetně rámu.

Nejdelší strana: 44 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

Jana s Láskou
116629. Láska
Dražba ukončena:02.06.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč