Jana Reinerová - Konvolut 3 grafických listů

Litografie, od 42x32 cm do 34x30 cm. Všechny signovány tužkou Jana Reinerová. 2x pasparta, sklo, 1x pasparta.

o autorovi: 1946
Malířka. Studovala sochařství na École des Beaux Arts v Ženevě u profesorů Sutera a Stanulise. Zprvu se věnovala abstraktní plastice, později se odklonila od monumentálních forem, v její tvorbě převážila malba a grafika s městskými náměty, zajímá ji architektura i genius loci jednotlivých měst (Praha, Paříž, Vídeň, Ženeva, Salcburk i česká města). Její častou inspirací je také hudba.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 800 Kč

Jana Reinerová
62890. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:11.08.2021 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč