Jana Reinerová

62890. Konvolut 3 grafických listů

popis: Litografie, od 42x32 cm do 34x30 cm. Všechny signovány tužkou Jana Reinerová. 2x pasparta, sklo, 1x pasparta.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:12:58

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč