Jana Míčková - Zátiší s hrozny vína

Pastel na sametu, 94x63 cm. Signováno vpravo dole 85 Jana. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Sklo prasklé.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1940
Malířka, restaurátorka. Studovala figurální a monumentální malbu u profesorů Tittelbacha, Sychry a Paderlíka na AVU v Praze, na základě francouzského stipendia absolvovala studijní pobyt na Academie des Beaux Arts v Paříži. Vedle malby se věnuje designu skla, tvorbě pro architekturu, především vitráží a skleněných stěn. Zabývá se též restaurováním.

72865. Zátiší s hrozny vína
Dražba ukončena:23.02.2022 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč