Jana Míčková - Pocta Kandinskému

Kombinovaná technika, 100x80 cm. Signováno dole uprostřed Jana 69. Nerámováno.

Pozn.: V krajích poškozeno.

o autorovi: 1940
Malířka, restaurátorka. Studovala figurální a monumentální malbu u profesorů Tittelbacha, Sychry a Paderlíka na AVU v Praze, na základě francouzského stipendia absolvovala studijní pobyt na Academie des Beaux Arts v Paříži. Vedle malby se věnuje designu skla, tvorbě pro architekturu, především vitráží a skleněných stěn. Zabývá se též restaurováním.

101101. Pocta Kandinskému
Dražba ukončena:27.08.2023 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.08.2023 18:26:41 226
500 Kč 22.08.2023 17:57:07 831