Jana Míčková - Motýl

Kombinovaná technika, 28x44 cm. Signováno dole uprostřed Jana 78. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Malířka, restaurátorka. Studovala figurální a monumentální malbu u profesorů Tittelbacha, Sychry a Paderlíka na AVU v Praze, na základě francouzského stipendia absolvovala studijní pobyt na Academie des Beaux Arts v Paříži. Vedle malby se věnuje designu skla, tvorbě pro architekturu, především vitráží a skleněných stěn. Zabývá se též restaurováním.

70272. Motýl
Dražba ukončena:16.12.2021 23:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč