Jana Míčková - Dívka s květinou

Olej na překližce, 38x28 cm. Signováno vpravo dole pod rámem Jana. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1940
Malířka, restaurátorka. Studovala figurální a monumentální malbu u profesorů Tittelbacha, Sychry a Paderlíka na AVU v Praze, na základě francouzského stipendia absolvovala studijní pobyt na Academie des Beaux Arts v Paříži. Vedle malby se věnuje designu skla, tvorbě pro architekturu, především vitráží a skleněných stěn. Zabývá se též restaurováním.

85107. Dívka s květinou
Dražba ukončena:27.10.2022 20:19:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč