Olej na plátně, 106x80 cm, signováno vlevo dole Jana 60, olištováno.
1940, Praha
Studentka AVU (1959-1966; prof. V. Tittelbach, V. Sychra a A. Paderlík). Roku 1970 studijně pobývala v Paříži, kde se učila na Académie des Beaux Arts. Kromě malby se zabývá i designu skla, tvorbě pro architekturu a restaurátorství.
Pozn.: Katalog přiložen.