Jana Reháková Lalová - Konvolut 2 abstrakcí

Pastely, 2x celkový rozměr: 37x37 cm. Signovány Jana Reháková Lalová 2007. Rámy, pasparty, skla.

o autorovi: 1975
Slovenská malířka, příslušnice generace 2. poloviny osmdesátých let 20. století.

121725. Konvolut 2 abstrakcí
Dražba ukončena:25.08.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.08.2024 17:00:37 11023