Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vzadu Jana Reháková Lalová 2015. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1975 Slovenská malířka, příslušnice generace 2. poloviny osmdesátých let 20. století.