Jana Křížová a další... - Konvolut 3 prací

2x monotyp, 1x kombinovaná technika, 2x 60x83 cm, 1x 67x52 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Poškozeny dřívějším politím.

Jana Křížová a další...
307938. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:15.03.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.03.2021 21:16:47 2880