Jana Chroustová

67145. Pejskaři

popis: Olej na plátně, 20x20 cm. Monogramováno vpravo dole JCH 2003. Rámováno.

o autorovi: 1975
Studovala Vyšší školu publicistiky, naivní obrázky maluje od r. 1998.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč