Jan Zrzavý - Zátiší s konvalinkami

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Barevná ocelorytina, 5x7 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Jan Zrzavý 1913 a vpravo nahoře tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
47212. Zátiší s konvalinkami
Dražba ukončena:29.07.2020 20:11:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 400 Kč 29.07.2020 20:06:54 1448
4 300 Kč 29.07.2020 20:03:41 7133
4 200 Kč 29.07.2020 20:02:40 1448
4 100 Kč 29.07.2020 20:01:22 7092
4 000 Kč 29.07.2020 19:56:30 1448
3 900 Kč 29.07.2020 19:54:50 7133
3 800 Kč 29.07.2020 19:53:44 1448
3 700 Kč 29.07.2020 19:53:30 7133
3 600 Kč 29.07.2020 19:49:17 1448
3 500 Kč 29.07.2020 19:48:42 7133
3 400 Kč 29.07.2020 19:45:55 1448
3 300 Kč limit (29.07.2020 19:45:34) 3699
3 300 Kč 29.07.2020 19:45:35 1448
3 200 Kč limit (29.07.2020 19:43:54) 3699
3 100 Kč 29.07.2020 19:43:29 1448
3 000 Kč 29.07.2020 18:04:39 7070
2 900 Kč limit (29.07.2020 18:04:29) 1773
2 900 Kč 29.07.2020 18:04:30 7070
2 800 Kč limit (29.07.2020 13:04:48) 1773
2 700 Kč 22.07.2020 21:03:37 7011
2 600 Kč 22.07.2020 20:44:38 7092
2 500 Kč limit (22.07.2020 20:44:26) 826
2 400 Kč 22.07.2020 20:44:27 7092
2 300 Kč limit (21.07.2020 22:26:49) 826
2 200 Kč 21.07.2020 22:26:50 3776
2 100 Kč 16.07.2020 9:12:54 826
2 000 Kč limit (16.07.2020 9:12:36) 7011
2 000 Kč limit (16.07.2020 9:12:37) 826
1 400 Kč limit (12.07.2020 20:11:32) 7011
1 300 Kč 12.07.2020 20:11:33 1850
1 200 Kč limit (02.07.2020 17:33:29) 7011
1 100 Kč limit (02.07.2020 17:33:28) 2346
1 000 Kč limit (30.06.2020 16:30:36) 2346
900 Kč 30.06.2020 16:23:55 4920
800 Kč 29.06.2020 21:58:21 7070
700 Kč 29.06.2020 18:01:07 7011
600 Kč 28.06.2020 23:23:14 1331
500 Kč 26.06.2020 1:29:23 7018