Jan Zrzavý - Zamilovaní (dvojportrét)

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Zinkografie a akvarel, 11x5 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jan Zrzavý. Monogramováno dole uprostřed v tisku J.Z.. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
59912. Zamilovaní (dvojportrét)
Dražba ukončena:26.05.2021 21:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 900 Kč limit (20.05.2021 20:51:30) 8529
4 800 Kč 20.05.2021 20:51:31 6416
4 700 Kč limit (20.05.2021 20:51:21) 8529
4 600 Kč 20.05.2021 20:51:22 6416
4 500 Kč limit (20.05.2021 20:51:14) 8529
4 400 Kč 20.05.2021 20:51:15 6416
4 300 Kč limit (14.05.2021 18:18:39) 8529
4 200 Kč 14.05.2021 18:18:40 7807
4 100 Kč limit (14.05.2021 18:18:34) 8529
4 000 Kč 14.05.2021 18:18:35 7807
3 900 Kč limit (14.05.2021 18:18:30) 8529
3 800 Kč 14.05.2021 18:18:31 7807
3 700 Kč limit (14.05.2021 18:18:26) 8529
3 600 Kč 14.05.2021 18:18:27 7807
3 500 Kč limit (14.05.2021 18:18:23) 8529
3 400 Kč 14.05.2021 18:18:24 7807
3 300 Kč limit (14.05.2021 18:18:19) 8529
3 200 Kč 14.05.2021 18:18:20 7807
3 100 Kč limit (14.05.2021 18:18:14) 8529
3 000 Kč 14.05.2021 18:18:15 7807
2 900 Kč limit (14.05.2021 18:18:08) 8529
2 800 Kč 14.05.2021 18:18:09 7807
2 700 Kč limit (14.05.2021 18:18:04) 8529
2 600 Kč 14.05.2021 18:18:05 7807
2 500 Kč limit (14.05.2021 18:17:59) 8529
2 400 Kč 14.05.2021 18:18:00 7807
2 300 Kč limit (13.05.2021 22:38:37) 8529
2 200 Kč 13.05.2021 22:38:38 8703
2 100 Kč limit (09.05.2021 14:44:21) 8529
2 000 Kč 09.05.2021 14:44:22 457
1 900 Kč limit (05.05.2021 11:45:01) 8529
1 800 Kč 05.05.2021 11:45:02 457
1 700 Kč limit (05.05.2021 11:44:57) 8529
1 600 Kč 05.05.2021 11:44:58 457
1 500 Kč limit (05.05.2021 11:44:53) 8529
1 400 Kč 05.05.2021 11:44:54 457
1 300 Kč limit (05.05.2021 11:44:49) 8529
1 200 Kč 05.05.2021 11:44:50 457
1 100 Kč limit (04.05.2021 11:38:37) 8529
1 000 Kč 04.05.2021 11:38:38 4216
900 Kč limit (03.05.2021 11:00:59) 8529
800 Kč 01.05.2021 21:58:47 8042
700 Kč 01.05.2021 10:57:42 6416
600 Kč 01.05.2021 10:18:56 8634
500 Kč 30.04.2021 9:14:58 8042